BAKIŞ AÇIMIZ

Dijital medyada trendler gün be gün değişiyor. Klasik temalar her geçen gün geçerliliğini yitiriyor ve hizmet verilen sektör hangisi olursa olsun, başarılı olabilmek için gündemi takip etmek ve yeni trendlere uyum sağlayabilmek gerekiyor. Innsun Digital Agency olarak, birlikte çalıştığımız markaların “bugün”de yer almasına ve “geleceğe” yön vermesine büyük bir özen gösteriyoruz. Bunun için gelişen trendleri düzenli olarak takip ediyor ve danışanlarımıza yenilikçi bir hizmet verebilmek adına kendimizi sürekli geliştiriyoruz. 


Geleneksel, konvansiyonel reklam yöntemlerinden uzağız. Bu yöntemlerin markanız için yeterli olmadığının farkındayız. Gelişen dünyaya uyum sağlayarak, markanızın bu gelişmede konumlandırılması için çalışıyoruz. Yaratıcılık ve yenilik, çalışma prensiplerimizin temelini oluşturuyor. Markanızı her gün değişen trendlere uyum sağlayacak ve sektörünüzde geniş bir kitleye hitap edecek, yaratıcı tasarımlarla buluşturmak için ilk günkü heyecanı taşıyor ve tutkuyla çalışıyoruz.

Yaratıcılığın iki boyutu vardır. İlki bilgi ve beceri, ikincisi ise yeniliktir.

Innsun Digital Agency

John Dewey

Filozof

Web Tasarım

kullanıcı odaklı ve kurumsal kimliği başarılı biçimde yansıtan bir web sitesi tasarlıyoruz!

İçerik Üretimi

Müşterilerimiz için özgün, kaliteli, hedef kitlenize uygun içerikler üretiyoruz.


Grafik Tasarım

Hedef kitlenizin hayal gücüne hitap eden etkili görsel tasarımlar için bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı dijital plantformlarda ön plana çıkaracak sosyal medya içerik üretimi ve yönetimi için çözümler üretiyoruz.

Reklam Yönetimi

Reklam ve pazarlama işlemleriniz Innsun Digital Agency tarafından profesyonellerce yönetilir!

Fotoğraf Çekimi

Fotoğrafçılık alanında eğitimli ve yetenekli bir ekiple markanız için etkili çözümler üretiyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Dijital medya alanında ürettiği etkili çözümlerle markaları zirveye taşıyan Innsun Digital Agency, çalışmalarında “insan” kavramından ilham alıyor. Yaptığı çalışmalarda danışan memnuniyetini hedef alan Innsun Digital Agency, her danışanı için yetkin bir kadro ile yaratıcı, özgün, çizgi ötesi bir iş anlayışıyla hizmet vermekte.

 Web Tasarım

Web sitesi, firmanızın tüketiciyle bir araya geldiği mağaza, showroom, ofis gibi alanlar kadar önemlidir. Web tasarımının hedef kitlenize hitap etmesi ve kurumsal kimliğinizi yansıtması gerekir. Innsun Digital Agency olarak, web tasarım ve yazılım alanında deneyimli ve sürekli kendini geliştiren bir ekiple çalışıyoruz. Hazır web sitesi kurulum şablonlarından, sıfırdan çeşitli yazılım dillerinde programlamaya kadar geniş bir skalada hizmet vermekteyiz. Firmanızın ihtiyaç duyduğu web tasarım ve yazılım çözümleri için bize ulaşabilirsiniz.

Innsun Digital Agency
Innsun Digital Agency

İçerik Üretimi

Nitelikli bir bilgi akışı sağlayarak, markanız ile hedef kitleniz arasında kuvvetli bağlar kurabilir, ürün ve hizmetlerinizin tercih edilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için etkili bir içerik stratejisi gerekir. Hedef kitlenize uygun, nitelikli, ilgi çekici ve informatik özelliğe sahip içeriklerle, kullanıcılarınızı markanız hakkında bilgilendirebilir, arama motorlarında görünürlük kazanabilir, ürün ve hizmetlerinize ihtiyaç duyan kullanıcıların ilk tercihi olabilirsiniz.
Müşterilerimiz için özgün, kaliteli, hedef kitlenize uygun içerikler üretiyoruz.

Grafik Tasarım

Görsellik, marka ideolojisinde önemli bir yere sahiptir. Yapılan araştırmalar, tüketicilerin bir markayı tercih etmek için birkaç saniye içinde karar verdiklerini gösterir ve görsellik karar mekanizmasını etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alır. Firmamız görsel tasarım ilkelerine hâkim, profesyonel ve yaratıcı tasarımlara imza atan ve atmayı hedefleyen grafik tasarımcılarla çalışıyoruz. Hedef kitlenizin hayal gücüne hitap eden etkili görsel tasarımlar için bize ulaşabilir ve grafik tasarım ekibimiz tarafından verilen kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.
Innsun Digital Agency
Innsun Digital Agency

Sosyal Medya Yönetimi

Her markanın ve hizmetin temsil edilecek bir kimliği vardır. Amacımız markanızın değerini arttırmak için farkındalık yaratmak ve insanlara hikayenizi anlatmaktır. Firmamız bünyesinde farklı branşlarda uzmanlaşmış bireylerden oluşan bir ekip bulunuyor. Eşzamanlı ve koordineli bir biçimde çalışan ekibimizle, markanızı dijital plantformlarda ön plana çıkaracak sosyal medya içerik üretimi ve yönetimi için çözümler üretiyoruz.

Reklam Yönetimi

Dijital mecralarda marka, ürün ya da hizmetinizle ilgili reklam veya pazarlama stratejisi kurgulanması ve uygulanması anlamına gelir. Reklam yönetiminde sizin adınıza yürütülecek reklam ve pazarlama işlemlerinin Innsun Digital Agency tarafından profesyonellerce yönetilmesi ve haftalık ve aylık olarak raporlanması bu hizmet kapsamına girmektedir.
Innsun Digital Agency
Innsun Digital Agency

Fotoğraf Çekimi

E-ticaret sitelerinden alışveriş yapan kullanıcıların satın alma kararlarında fotoğraf seçiminin büyük bir etkisi bulunuyor.Dolayısıyla, ürünlerinizi internette ön plana çıkarabilmek ve tüketicilerin nezdinde cazip kılabilmek için iyi bir fotoğraf çalışmasına ihtiyacınız var. Fotoğrafçılık alanında eğitimli ve yetenekli bir ekiple markanız için etkili çözümler üretiyoruz. Ürün fotoğrafçılığı ve kurumsal fotoğraf çekimi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve nitelikli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Başarının yolunu açacak işbirliğine var mısın?

Fark Yaratıyoruz

Başarılı olmanın yolu farklılıktan ve çizgilerin ötesini görebilmekten geçer. Çalıştığımız markaların hedef kitle nezdinde farklı bir yerde konumlanması bizim için oldukça önemli. Markaların olumlu ve cazip özelliklerini yansıtan hizmet üretimiyle, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. Sektörünüzde fark yaratacak dijital çözümler için bize ulaşabilir ve verdiğimiz hizmetten yararlanabilirsiniz.

WhatsApp chat