“İnsan” Odaklı Dijital Medya Çözümleri İçin Doğru Adres: Innsun Digital Agency

Innsun Digital Agency, dijital dünyada bilginin her yerde erişilir olması, yenilikçiliği ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek maksimum şekilde fayda sağlamak amacıyla 2016 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Müşterilerine çok yönlü ve tamamlayıcı dijital hizmetler sunan Innsun Digital Agency, dijital dünya tutkunu ve yaratıcılık dolu profesyonel bir ruha sahiptir.

Innsun Digital Agency ekibi, bir firmanın internet üzerinde ihtiyacı olabilecek tüm dijital hizmetleri hızlı ve özgün bir şekilde hayata geçirmektedir. Müşterilerine sunduğu şeffaf, sürdürülebilir ve ölçümlenebilir çalışma etiğiyle Innsun Digital Agency, müşterilerinin en çok tercih edilir çözüm ortağı olmuştur. “Beyond of the line” yani çizgilerin ötesini görebilen yaklaşım tarzıyla sadece hedefe değil, hedefe ulaştıktan sonraki süreçlerle ilgili olarak, öngörü ve empatiyle insani değerleri çalışma sürecine en verimli şekilde harmanlamıştır.

Faaliyete geçtiği günden itibaren kısa süre içinde adından söz ettiren Innsın Digital Agency, yaratıcılık odaklı çalışma prensibiyle marka kimliği yaratımı ve mevcut kimliğin güçlendirilmesi konusunda etkili çözümler üretmektedir. 

Google Partners Üyeliği sürecinde olan aynı zamanda Grafikerler Derneği Üyesi ve KOSGEB tarafından akredite bir kuruluş olan Innsun Digital Agency, haklarınızı en az sizin kadar gözetmekte ve tüm süreçleri profesyonel bir şekilde yönetmektedir. 

Proje Değerlendirme Aşamaları
Planlama

Projenin stabil durumunu, geleceğini ve ihtiyaçlarının analiz edilerek uygun aksiyon planının belirlenme aşamasıdır.

Uygulama

Belirlenen aksiyon planının uygulanma aşamasıdır. İhtiyaç duyulan yazılım, tasarım, üretim süreçleri bu aşamada tamamlanmaktadır.

Dijital Pazarlama

Ürün veya hizmetlerin internet ortamında duyurulması ve efektif bir dijital pazarlama metoduyla müşterilerinizi arttırma aşaması. Potansiyel kullanıcılar kazanmak ve sadık bir kullanıcı topluluğu oluşturmak için devamlılık şarttır.

Verimlilik

Geri dönmeyecek ve yerine konmayacak en değerli sermaye zamandır. Bunun bilincinde olarak amaç ve ihtiyaçlarınıza yönelik her adım net olarak belirlenir. Böylece hatalı planlamadan kaynaklanan zaman kaybının önüne geçilir.

İşbirliği

İhtiyaç duyduğunuz çalışmalar belirlendikten sonra tek elden bir çok hizmeti almış olmak farklı firmalarla çalışmanın getirdiği zaman kaybı, tutarsızlık ve kendini tekrar etmenin yorucu süreçlerini yaşamazsınız.

WhatsApp chat