Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Fotoğrafçılık alanında eğitimli ve yetenekli bir ekiple markanız için etkili, sabit görsel çözümler üretiyoruz.

Ekibimizde hizmet veren profesyonel fotoğrafçılarımız yaratıcı bakış açısına sahip, yenilikçi, deneyimli ve işini severek yapan kişilerden oluşmaktadır. 

Özellikle e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan kullanıcıların satın alma kararlarında fotoğraf seçiminin büyük bir etkisi bulunuyor. Dolayısıyla, ürünlerinizi internette ön plana çıkarabilmek ve tüketicilerin nezdinde cazip kılabilmek için iyi bir fotoğraf çalışmasına ihtiyacınız var. Ürün fotoğrafçılığı ve kurumsal fotoğraf çekimi ihtiyaçlarınız için nitelikli çözümler üretiyoruz. 

İş sürecimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sağlanan fikir alışverişi ile talep edilen temayı belirleyerek ilerliyor. Sonrasında kaç ürün elde edileceği ve ürün bütçesi belirleniyor. Müşteri onayı ile fotoğraf çekimi için gün belirleniyor. Çekim günü anlaşılan duruma göre set, ışık, objektif ve kamera gibi teknik ekipman ve çekim konusu olgular hazır hale getiriliyor. Profesyonel fotoğrafçımızın yönlendirme çalışmalarıyla çekim gerçekleşiyor. Çekimi yapılan olgular üzerinde gerekli olan son düzenlemeler gerçekleştirilip, anlaşılan adet içerikte fotoğraflar müşteriye teslim edilir.

Profesyonel Fotoğrafçılıkla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğraf çekiminde bulunmanız sorun teşkil etmiyor.

Canlı ve cansız ürün çekimleri teknik zorluk ve yöntem farklılığı içerdiğinden bütçede farklılık göstermektedir.

Hayır. Teslim aldığınız ürün adedine göre ödeme talep edilmektedir. Çok yaşadığımız bir olayı örnek vermek gerekirse; müşteri 60 profesyonel fotoğraf üzerine bir teklif ister ve teknik anlaşma sağlanıp gerekli ödeme alınır. İş tamamlanır ve teslim edilir. Ancak müşterimiz 60’tan fazla fotoğraf beğenip almak ister. Dolayısıyla yeni fotoğraf adedine göre ödeme daha yapması gerekir. Bunlar tatlı yenilikler =D

Fotoğraf çekiminde bu hataların olmaması için müşteri veya onay yetkisi olan bir kişi çekim sırasında ham pozlamaları değerlendirir. Onay alındıktan sonra kalan fotoğraflar çekilir. Düzenlenir ve dijital olarak müşteriye teslim edilir. Dijital aşamada fotoğrafları revize hakkınız saklı kalmakla birlikte eğer fiziksel çekimlerin onayını verip beğenmezseniz daha önce ödenen bütçeye %40 indirim uygulanarak çekimleri yenileyebiliyoruz. Hepimiz hizmet için zaman ve bütçe ayırıyoruz. Bu yüzden ne istediğinizi iyi ifade etmeniz ve bilmemiz gerekir.

WhatsApp chat