Gündelik kâr elde etmenin ötesinde, büyük amaçlara ve hayallere sahibiz. Gelecekte yer edinmek bizim için oldukça önemli. Bu amaca uygun olarak, markalar için verdiğimiz hizmetlerin yanında çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projeleri yürütüyoruz.

  • Ücretsiz Bilgisayar Kullanım Desteği: 7-12 yaş grubu çocuklar için ücretsiz olarak bilgisayar kullanım desteği sunmaktayız. Bu yaş grubundaki çocuklar, firmamızın envanterinde yer alan, özel olarak ayrılmış bilgisayarları kullanarak kendilerini geliştirme yolunda adım atabilirler.

  • Kod Dersi: Yine 7-12 yaş grubu çocuklar için kodlama dersi veriyoruz. Teknolojinin hayatla bütünleşmeye başladığı bir çağdayız ve kodlamanın gelecekte şimdikinden daha önemli bir yerde olacağının farkındayız. Bu farkındalıkla, çocuklar için kendi uzmanlığımız dâhilinde eğitici aktivitelerde bulunuyoruz.

  • Bireysel Farkındalık ve Sağlık Rehberliği: Şirketimiz bünyesinde çalışanlarımızdan danışanlarımıza kadar kendisine ve yaşadığımız dünyaya sağduyulu bireylerin gelişimini teşvik etmek ve sürdürebilmek adına özsaygı ve sağlık seminerleri ücretsiz olarak verilmektedir.

  • Kazancımızın %10’unu Geleceğe Bağışlıyoruz: Ülkemizin ve dünyamızın geleceği bizim için kısa vadeli kâr hedeflerinden çok daha önemli. Bu yüzden, geleceğe yatırım yapmaya özen gösteriyor ve kazancımızın %10’unu maddi durumu yeterli olmayan öğrencilerimize destek sağlayan Akana Eğitim Fonu‘na bağışlıyoruz. Yaptığımız her işte öğrencilere materyal, doküman ve diğer konularda destek sağlıyoruz. Bizimle çalışarak geleceğin inşasında bir tuğla da siz koyabilir, bir gencin başarı hikâyesinde yer edinebilirsiniz.

"Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur."

Mustafa Kemal Atatürk

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu

WhatsApp chat