Web Yazılım

Web tasarımlarının iş sürecine uygun, işler vaziyette olması için bilgisayar ortamında yazılan kodlama çalışmalarının genel adı web yazılımdır. Sunucularda bulunan yazılımların ve eklentilerin tümü web yazılım kapsamındadır. Web tasarım şablon olarak değerlendirilirken uygun bir yazılım ile web yazılım birleştiğinde çok daha kullanışlı

Innsun Digital Agency olarak yönetimi ve kullanımı kolay, müşterilerinize özel teklifler sunabileceğiniz web sitelerinizin yazılımlarını Java, C#, HTML5, CSS3, Php, C++ ve Asp.net ile kodlayarak yapıyoruz. Web yazılım hizmetinizi yönetici panelli ya da panelsiz olarak sunuyor, ihtiyacınıza yönelik analizler yaparak, size maksimum katkı sağlayacak yazılım modülleri geliştiriyoruz.

Innsun Digital Agency bünyesinde birçok yazılım dilinde gerçekleştirdiğimiz web yazılım uygulamaları ile arama motorlarına ve seo’ya uyumlu olarak oluşturuyoruz. Kaliteli altyapısı ve müşteri memnuniyeti odağı ile fark yaratacak olan profesyonel web yazılımlarımızla ihtiyaç duyduğunuz çözümü size yüksek kalitede sunuyoruz.

Yönetilebilirlik gerektiren B2B Çözümleri CMS Çözümleri Web Tabanlı Muhasebe ERP, CRM Çözümleri Projenize Özel Web Yazılım Çözümleri gibi hizmet türlerini kapsayan web yazılımlarımız ile tüm işlerinizi tek kanaldan online olarak yönetebilirsiniz.

Nasıl bir süreç belirliyoruz derseniz öncelikle yine ihtiyaç analizi yapılır. Sonrasında ihtiyaçlar ve talepler bir araya toplanarak algoritma oluşturulur ve tercih edilen dilde kodlaması yapılır. Müşteri onayından sonra belirlenen FTP, Server, Hosting ve Domain ile yazılım online alınır ve taa taaaa işte nur topu gibi bir siteniz oldu.

Yine her aşamada olduğu gibi müşterinin ilettiği bilgiler, içerikler, talepler ve web tasarımın eksiksiz olarak kodlanması, web sitesinin doğru bir şekilde çalışması için büyük önem taşıyor.

Sıkça Sorulan Web Yazılım Soruları

Web yazılım, birçok dilde kodlama yoluyla internet site ve çeşitli uygulamalar oluşturmak ve farklı özellikler katmak için kullanılan algoritmalardır. Bu yazılımlar ile ister bir panel üzerinden isterseniz direkt kodlar ile yazılıma müdahale etmeniz mümkündür.

Web yazılımı web sitesinin işler konumda olması gibi komut ve sistem kodlaması, web tasarımı ise web sitesi estetiği ve sunumu olarak tarif edebiliriz. Web yazılım dinamik bir alt yapıya sahiptir. Web tasarım kullanıcının görebildiği ön yüz iken, arka tarafta çalışan web yazılım, ön yüzde görünen içeriklerin, görsellerin ve diğer işlevsel özelliklerin çalışmasından sorumlu alt yapılardır.

Hazır web tasarımlarını, ekonomik bütçeleme talebi olan müşterilerimiz için önerdiğimiz bir çeşit wordpress yazılım altyapısıdır. Hazır tema kullanılarak, yapılacak olan projenin envanter ve çalışmaları ile güncelleyerek hazırlanan web tasarım çeşididir. Özel web tasarım web sitesi, bütçe sorunu olmayan müşterilerin talepleri doğrultusunda tasarlanan ve yine SEO uyumlu, hız performans değerleri baz alınarak tasarlanan websitesi çeşididir. Özel olarak hazırlanan web tasarımlarını wordpress altyapısı veya ASP.NET altyapısı kullanarak yönetim panelli dinamik bir altyapıya dönüştürebiliriz. Özel web tasarım siteleri, hazır web tasarım sitelerine göre kişiselleştirilebilir olmalarından dolayı daha avantajlıdır.

WhatsApp chat